Yazdır

Devimsel Tam Elektrik Dönüşüm Programı (Devimsel BEV) kapsamında projeye özel çalışma yapılarak elektrikli araç dönüşümü gerçekleştirilmektedir. Devimsel Teknoloji olarak Elektrikli Araç Güç Sistemi (Motor / Sürücü / Evirici) Tasarımı ve Üretimi (Aktarma Sistemleri Dahil), Enerji Sistemi (Batarya) Tasarımı ve Üretimi (Hücre Hariç), Batarya Yönetim Sistemi Tasarımı ve Üretimi, Araç Kontrol Sistemi  (ECU/VCU) Tasarımı ve ÜretimiKontrol ve Gösterge Arayüzlerinin Tasarımı ve Üretimi, Harness Tasarımı ve Montajı faaliyetlerinin tümünü özgün, istenen ölçüde yerli olarak ve ISO26262 referansları ile gerçekleştirebilmekteyiz.

 

Araçlar için OBC ve Level 2 Şarj İstasyonu kurulumu da şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Büyük projeler için özgün DC Süper Şarj Arayüzleri de çalışma alanlarımız içinde yer almaktadır.

Örnek uygulamalarımızdan birini görmek için Devimsel TV sayfasındaki ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Teknik ve finansal detay bilgiler için lütfen e-posta ile temasa geçiniz.

Lütfen iletişime geçmeden önce aşağıdaki bilgilendirme ve soru yanıtlarını okuyunuz.

 

MESAJ ATMADAN VEYA ARAMADAN ÖNCE LÜTFEN OKUYUNUZ

Elektrikli araç dönüşümlerinde genellikle araştırma geliştirme maksatlı ve / veya yerleşke içi mekik araçları için proje geliştirmekteyiz. Şirket olarak alt sistemlerde minimum maliyetler ile yerli olarak üretim yapabileceğimiz topolojiler üzerinde araştırma geliştirme faaliyetleri yürütmekteyiz. Ülkemizde trafikteki bir aracın münferit olarak elektrik ya da hibrit dönüşümü yapılarak trafiğe çıkması ARAÇLARIN İMAL, TADİL VE MONTAJI HAKKINDA YÖNETMELİK gereği yasaktır. İlgili madde aşağıda belirtilmiştir. Bu nedenle lütfen bireysel aracın münferit dönüşümü için şirketimizi aramayın ve mesaj göndermeyiniz. Temasa geçmesini beklediğimiz kurumlar, otomotiv şirketleri, araştırma merkezleri, üniversiteler ve elektrikli/hibrit araç üretmek isteyen girişim şirketleridir.

 

 

 

Sık Sorulan Sorular

1. Şehir içi arabam var elektrikliye çevirmek istiyorum. Mümkün müdür?

İçten yanmalı motora sahip araçları elektrikli ya da hibrit topolojili bir alt yapıya çevirebiliyoruz. Ülkemizde trafikteki bir aracın münferit olarak elektrik ya da hibrit dönüşümü yapılarak trafiğe çıkması ARAÇLARIN İMAL, TADİL VE MONTAJI HAKKINDA YÖNETMELİK gereği yasaktır. İlgili madde yukarıda belirtilmiştir. Bu nedenle lütfen bireysel aracın münferit dönüşümü için şirketimizi aramayın ya da mesaj göndermeyiniz. Temasa geçmesini beklediğimiz kurumlar, otomotiv şirketleri, araştırma merkezleri, üniversiteler ve elektrikli/hibrit araç üretmek isteyen girişim şirketleridir.

2. Bu işlemin fiyatı ne kadar?

Devimsel Elektrik Tahrik sistemlerinin maliyetleri düşük-orta seviyedeki bir sistem için 10.000 USD’dan başlayıp, proje büyüklüğüne göre 50.000 USD'a dek ulaşabilmektedir. Projede kullanılacak araç ya da araçların ağırlığı ve istenen menzile bağlı olarak proje çalışılır ve nihai teklif bedeli çıkarılır.

3. Dönüşüm süresi kaç gün?

Bu bilgi, araç modeli ve projeye bağlı olarak değişmektedir. Fizibilite çalışması sonrası kesin süre bildirilmektedir.

4. Dönüşüm işlemi nerede gerçekleştirilmektedir?

Tam elektrik dönüşüm atölye çalışmaları Kocaeli/Yarımca Sanayi Sitesindeki atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

5. Yakıt tasarrufu yapmak için dönüşüm planlıyorum ne önerirsiniz?

Şehir içi günlük kullanım gerçekleştiren bireysel kullanıcı iseniz tam elektrik dönüşüm sizin için ekonomik bir plan olmayabilir. Hazır bir elektrikli / hibrit araç satın alabilirsiniz. Hibrit dönüşüm kiti ERB projemiz şu an için sadece otomotiv firmaları, ilgili kurumlar ve AR/GE merkezleri için üretilmektedir.

 

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.