Yazdır


Devimsel Teknoloji olarak Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma sektörleri için çeşitli projeler gerçekleştirmekteyiz. Bu kapsamda tüm elektronik sistem tasarımları elektronik laboratuvarımızda gerçekleştirilmektedir. Bir elektronik devre için şematik tasarımdan ilk prototip üretimine, gömülü sistem geliştirilmesinden uçbirim yazılımlarına dek tüm süreçleri başarı ile yönetebilme kabiliyetine sahibiz. 


AR/GE projeleri ve özel uygulamalar için alt yüklenici olarak kamu kurumları ve işletmelere destek olmaktayız. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.