Yazdır

Devimsel Teknoloji olarak Elektrikli Araç Güç Sistemi (Motor / Sürücü / Evirici) Tasarımı ve Üretimi (Aktarma Sistemleri Dahil), Enerji Sistemi (Batarya) Tasarımı ve Üretimi (Hücre Hariç), Batarya Yönetim Sistemi Tasarımı ve Üretimi, Araç Kontrol Sistemi  (ECU/VCU) Tasarımı ve ÜretimiKontrol ve Gösterge Arayüzlerinin Tasarımı ve Üretimi, Harness Tasarımı ve Montajı faaliyetlerinin tümünü özgün, istenen ölçüde yerli olarak ve ISO26262 referansları ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Devimsel Tam Elektrik Dönüşüm Programı (Devimsel BEV) kapsamında projeye özel çalışma yapılarak elektrikli araç dönüşümü gerçekleştirilmektedir. 

Araçlar için OBC ve Level 2 Şarj İstasyonu kurulumu da şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Büyük projeler için özgün DC Süper Şarj Arayüzleri de çalışma alanlarımız içinde yer almaktadır.

Örnek uygulamalarımızdan birini görmek için Devimsel TV sayfasındaki ilgili videoyu izleyebilirsiniz. Teknik ve finansal detay bilgiler için lütfen e-posta ile temasa geçiniz.

Lütfen iletişime geçmeden önce aşağıdaki bilgilendirme ve soru yanıtlarını okuyunuz.

RUHSAT

Elektrikli araç dönüşümlerinde genellikle araştırma geliştirme maksatlı ve / veya yerleşke içi mekik araçları için proje geliştirmekteyiz ve trafiğe çıkış ve belgelendirme süreçleri şu an için tarafımızdan gerçekleştirilmemektedir.

Sık Sorulan Sorular

1. Şehir içi arabam var elektrikliye çevirmek istiyorum. Mümkün müdür?

İçten yanmalı motora sahip araçları elektrikliye çevirebiliyoruz. Fakat gündelik kullanımdaki bir aracın elektrikli araca dönüşümü günümüz batarya fiyatları değerlendirildiğinde yüksek bedellerle gerçekleşmektedir. Bu nedenle günümüz teknolojisi ile sadece kampüs / fabrika içi ve belirli bir mekik hattındaki araçlara dönüşüm yapmak ticari açıdan makul olmaktadır.

2. Bu işlemin fiyatı ne kadar?

Devimsel Elektrik Tahrik sistemlerinin maliyeti düşük-orta seviyedeki bir sistem için 10.000 USD’dan başlamaktadır. Projede kullanılacak araç ya da araçların ağırlığı ve istenen menzile bağlı olarak proje çalışılır ve nihai teklif bedeli çıkarılır.

3. Dönüşüm süresi kaç gün?

Bu bilgi, araç modeli ve projeye bağlı olarak değişmektedir. Teklifle birlikte kesin süre bildirilmekle birlikte normal bir otomobilin dönüşüm süresi test süreçleri de dahil olmak üzere araç teslim alındıktan sonra 2-4 hafta arası sürmektedir. 

4. Dönüşüm işlemi nerede gerçekleştirilmektedir?

Tam elektrik dönüşüm atölye çalışmaları Kocaeli/Yarımca Sanayi Sitesindeki atölyemizde gerçekleştirilmektedir.

5. Yakıt tasarrufu yapmak için dönüşüm planlıyorum ne önerirsiniz?

Şehir içi günlük kullanım gerçekleştiren bireysel kullanıcı iseniz tam elektrik dönüşüm sizin için ekonomik bir plan olmayabilir. Hazır bir elektrikli / hibrit araç satın alabilirsiniz. Hibrit dönüşüm kiti ERB projemiz şu an için sadece otomotiv firmaları, ilgili kurumlar ve AR/GE merkezleri için üretilmektedir. Bireysel kullanıcılara yönelik çözüm satışa sunulduğunda web sitemiz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

 

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.