YazdırDevimsel tarafından geliştirilen FEV kit arabirimi ile belli ağırlık limiti altındaki tüm arabaları elektrikli arabaya çevirmek mümkündür. Bu videoda örnek uygulama aracını görmektesiniz.
Devimsel tarafından düşük maliyetli bir yakıt ekonomisi çözümü olarak geliştirilen ERB sisteminin F1 de kullanılan görece yüksek maliyetli performans odaklı benzerleri hakkında bir röportaj. Williams takımından Şef Mühendis Ed Wood ve Hibrit Sistemler Mühendisi Ian Foley, Williams araçlarında kullanılan volan bazlı dönüşüm sistemlerini açıklıyorlar.


 Devimsel Teknoloji tarafından geliştirilen yakıt tasarruf sistemi ERB, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat ERGÜN'ün katılımı ile gerçekleştirilen Teknogirişim Zirvesi 2012'de tanıtıldı.

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.