Yazdır

2019 yılı öncesindeki tasarımlar/ürünler için EOL Bildirimi 

Devimsel Teknoloji tarafından mühendislik eğitimi ve profesyonel amaçlı olarak üretilmekte olan alt sistemlerin (motor sürücüler, batarya yönetim sistemleri, araç kontrol sistemleri, telemetri sistemleri, sürücü arayüzleri, RSK blokları, güç dağıtım birimleri) üretimleri 01.01.2020 tarihinden itibaren tasarım revizyonu için durdurulmuştur. 

2019 ve öncesi ürünler için desteğin sonlanması

2019 takvim yılı içinde satın alınan ürünlerin garantileri sözleşmede belirtilen tarih aralığında geçerlidir. Sözleşme kapsamı dışındaki herhangi bir ürün veya servis için teknik destek verilmeyecektir.

Yeni nesil alt sistem ürünlerin tasarım ve üretim süreçleri devam etmektedir. Çok yakında Internet sitemiz üzerinden tüm güncel ürünler duyurulacaktır.

Başiskele, KOCAELİ, 03-01-2020

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.