Yazdır

Çalışanlarımız

"Bir sıradan iş vardır, bir de hayatınızın işi vardır. Her tarafında sizin parmak izlerinizi taşıyan bir iş. Asla ödün veremeyeceğiniz bir iş. Uğruna bir haftasonunu feda edeceğiniz. Böyle bir işi burada yapabilirsiniz. İnsanlar buraya güvenli takılmak için gelmez. Buraya derin sularda yüzmek için gelir. Yaptıkları işin bir şey ifade etmesini isterler. Büyük bir şey. Başka bir yerde gerçekleşemeyecek bir şey..."

Devimsel, Ocak 2010'dan bu yana aktif operasyonlarını sürdüren yenilikçi bir teknoloji şirketidir. Devimsel, bizler için birbirini anlayan ve benzer hedeflere sahip insanlardan oluşan bir ekiptir. Bu yüzden en önem verdiğimiz konu etkin takım çalışmasına uyumluluktur. Devimsel çoğu başarılı AR/GE şirketi gibi dikey olmayan proje odaklı bir organizasyon modelini benimsemiştir. Çalışanlarımızın fikirleri ve eylemleri çok değerlidir ve şirketin itici gücünü oluşturur.
 

Mevcut çalışanlarımız üniversitede gerçekleştirdikleri topluluk çalışmaları ile bu kültürde yetişmiş kişiler arasından seçilmiştir.

 

  • Şirketimiz, iş / sosyal hayat dengesine önem verir. Hafta içi 09:00 - 18:00 arası çalışırız.
  • Laboratuvarda ve operasyonel görevlerde gösterilen performansa göre maaş güncellemesi yapılır.
  • Yıllık plan dışı kâr getiren projeler hayat geçirildiğinde, alınan göreve bağlı proje primi dağıtılır.
  • Yemek ve yol masrafları şirket tarafından karşılanır.

  Şu an şirketimizde açık kadro bulunmamaktadır. İş ilanları sadece bu sayfadan yayınlanmaktadır.

Staj Olanakları

COVID-19 salgınından ötürü stajyer alımı süresiz olarak durdurulmuştur.

Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden stajyer öğrenci kabul etmekteyiz. Staj süresince yemek ve yol masrafları şirketimiz tarafından karşılanmakta olup öğrencinin alan ve pratik uzmanlığını arttıracak bir görevlendirme stratejisi izlenmektedir.

Devimsel'e nasıl ulaştınız?

Televizyon Programları - 16.7%
Internet Haberleri - 0%
Gazeteler - 8.3%
Bilimsel Etkinlikler - 33.3%
Fuarlar - 0%
El İlanları - 0%
Arama Motorları - 41.7%

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.