Yazdır

Çalışanlarımız

"Bir sıradan iş vardır, bir de hayatınızın işi vardır. Her tarafında sizin parmak izlerinizi taşıyan bir iş. Asla ödün veremeyeceğiniz bir iş. Uğruna bir haftasonunu feda edeceğiniz. Böyle bir işi burada yapabilirsiniz. İnsanlar buraya güvenli takılmak için gelmez. Buraya derin sularda yüzmek için gelir. Yaptıkları işin bir şey ifade etmesini isterler. Büyük bir şey. Başka bir yerde gerçekleşemeyecek bir şey..."

Devimsel, Ocak 2010'dan bu yana aktif operasyonlarını sürdüren yenilikçi bir teknoloji şirketidir. Devimsel, bizler için birbirini anlayan ve benzer hedeflere sahip insanlardan oluşan bir ekiptir. Bu yüzden en önem verdiğimiz konu etkin takım çalışmasına uyumluluktur. Devimsel çoğu başarılı AR/GE şirketi gibi dikey olmayan proje odaklı bir organizasyon modelini benimsemiştir. Çalışanlarımızın fikirleri ve eylemleri çok değerlidir ve şirketin itici gücünü oluşturur.

 

Başvuru için lütfen özgeçmişinizi e-posta ile bize iletin. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

 

Staj Olanakları

Elektrik Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden stajyer öğrenci kabul etmekteyiz. Staj süresince "L0 Intern" seviyesi maaş ödemesi, yemek ve yol masrafları şirketimiz tarafından karşılanmakta olup öğrencinin alan ve pratik uzmanlığını arttıracak bir görevlendirme stratejisi izlenmektedir.

Devimsel'e nasıl ulaştınız?

Televizyon Programları - 16.7%
Internet Haberleri - 0%
Gazeteler - 8.3%
Bilimsel Etkinlikler - 33.3%
Fuarlar - 0%
El İlanları - 0%
Arama Motorları - 41.7%

Sosyal Medya

Site Hakkında

2010 yılının Ocak ayında faaliyetlerine başlamış olan Devimsel adlı teknoloji firmasının kurumsal Internet sayfalarına hoş geldiniz!

Devimsel, Enerji, Tüketici Elektroniği, Taşıt ve Savunma alanlarında çeşitli projeler gerçekleştirmekte ve yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaktadır. Adı geçen alanlarda gerçekleştirdiği AR/GE projeleri dışında akademi ve endüstrinin ihtiyaç duyduğu ileri teknoloji ürünlerin ithalatını ve satışını yapmaktadır.